Hikoki DN18DSLL2Z Accu haakse boor- schroefmachine body - 18 V - koolborstelloos - HSC
SKU: 6828400
LET OP: Dit product is alleen beschikbaar voor afhalen!
  • Meer dan 18.000 producten op voorraad
  • Sinds 1983 alles voor boer, bouw en industrie
  • Persoonlijke service en advies
  • Wij krijgen een 9.4 uit +7800 beoordelingen
Bekijk de kenmerken en technische specificaties
Stel je vraag
Je vraag wordt verzonden...
Omschrijving Hikoki DN18DSLL2Z Accu haakse boor- schroefmachine body - 18 V - koolborstelloos - HSC
  • De compacte kop met een hoogte van slechts 88 mm maakt gemakkelijk boren en schroeven in krappe ruimtes mogelijk
  • Ergonomische soft handgreep voor optimale controle en langer comfortabel doorwerken
  • Comfortabel werken dankzij een grote lepelschakelaar met een variabel toerental en rem
  • Geïntegreerde LED-verlichting voor goed zicht op het werkoppervlak
Let op: Wordt geleverd zonder accu's en lader
Specificaties
Accu voltage 18 Volt
Spanwijdte boorhouder 10 mm
Toerental onbelast 0 - 1.800 min.
Capaciteit hout 28 mm
Capaciteit staal 10 mm
Type boorhouder Boorhouder zonder sleutel
Kophoogte 88 mm
Afmetingen (LxBxH) 326x81x117 mm
Gewicht (zonder accu) 1,2 kg
Gewicht (met accu) 1,58 kg
Standaard toebehoren
  • Zijhandgreep
  • Stapelbare systeembox 2
Producteigenschappen
Algemeen
Specificaties
Heb je een vraag over dit product?
Veelgestelde vragen
Voor- en nadelen
  • plus-circle Haakse kop voor moeilijke bereikbare plaatsen
  • plus-circle Korte kophoogte
  • minus-circle Beperkt koppel voor zwaarder werk
Vergelijkbare en betere producten
Hikoki D36DYAW4Z accu haakse boormachine body - 36V
Hikoki powertools
Direct leverbaar
Schrijf je eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of maak een account aan
Hikoki DN18DSLL2Z Accu haakse boor- schroefmachine body - 18 V - 12,5 Nm - koolborstelloos - HSC