De Wit Gesmede ruitschoffel - 22 cm - 3922

SKU: 236610
|
Merk: De Wit
|

3 op voorraad Werkdagen voor 16:00 besteld, dezelfde dag verzonden Heb je meer dan '3' product(en) nodig? Verwachte levering: 2-5 werkdagen

  • Boven €200 gratis verzending
    Uitgezonderd palletzendingen
  • Meer dan 20.000 producten op voorraad
  • Sinds 1983 alles voor boer, bouw en industrie
  • Persoonlijke service en advies
  • Wij krijgen een 9,4 uit +9.743 beoordelingen
Bekijk de kenmerken en technische specificaties

Stel je vraag

Je vraag wordt verzonden...

Omschrijving De Wit Gesmede ruitschoffel - 22 cm - 3922

Omschrijving
Gesmede schoffel ruit model 22 cm. De gesmede schoffel met scherpe punten is aan alle zijden is scherp geslepen waardoor met gemak de schoffel door alle soorten onkruid snijdt. De grond wordt door het schoffelen ook los gemaakt waardoor de bodemstructuur ook beter wordt. Alle schoffels van De Wit zijn gesmeed uit zuiver gehard staal. De schoffel heeft een zelfslijpend taps blad waardoor men er lang mee kan werken.

Aanbevolen steel: Schoffelsteel Tauari met excentrische punt, leverbaar in verschillende diktes en lengtes. De schoffelstelen zijn voorzien van een waxlaag wat blaarvorming in uw handen voorkomt.

Specificaties

Lengte gereedschap 22 cm
Breedte gereedschap 5,5 cm
Materiaal gereedschap Staal
Gewicht 360 gram

Producteigenschappen

Algemeen

236610
3922
8714936039226
De Wit

Specificaties

Ruit
Staal
220
Ja

Heb je een vraag over dit product?

Neem gerust contact met ons op via e-mail, telefoon of WhatsApp. We staan klaar om je persoonlijk verder te helpen.

Veelgestelde vragen

Misschien is jouw vraag al eerder gesteld. Bekijk daarom onze klantenservice. Staat jouw antwoord er niet tussen? Laat het ons dan weten!

Heb je een vraag over dit product?

Vergelijkbare en betere producten

De Wit Betuws schoffel met 160 cm tauari steel - 18 cm - 1012181
De Wit

Direct leverbaar

42,45 35,08
De Wit Hartschoffel met 170 cm tauari steel - 16 cm - 1016762
De Wit

Levertijd 2-5 werkdagen

44,00 36,36
Schrijf je eigen review

Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of maak een account aan

De Wit Gesmede ruitschoffel - 22 cm - 3922

De Wit Gesmede ruitschoffel - 22 cm - 3922

Bezig met laden...